آواز های شیطان و عشق(8) عشق زمینی و آسمونی

می گن تو عشق زمینی وقتی عاشق به وصال معشوقش می رسه دیگه همه چی تموم میشه. با وصال عشق مدفون میشه. ازدواج گورستان عشقه.

حتما این جمله ها رو شنیدین.

طرف عاشق یه دختر خانوم میشه میرن خواستگاری و جواب مثبت می گیرن و ازدواج و... بعد چن روز خانوم خانوما زمین می خوره آقا دوماد می دوه میاد دستشو می گیره بهش می گه عزیز دلم قربونت بشم الهی چی شد؟

بعد چن ماه باز عروس خانوم پاش به میز گیر می کنه زمین می خوره آقا دوماد می گه چی شد؟ بازم زمین خوردی؟ اشکال نداره پاشو.

بعد یه سال عروس خانوم می خواد از ماشین پیاده شه پاش به رکاب ماشین گیر می کنه و از ماشین می افته رو زمین. آقا دوماد می گه عه دیگه شورشو در آوردی گم شو از جلو چشمم.

البته این فقط یه داستانه که برا خنده و مزاح نقل می کنن اما نشون دهنده یه واقعیته. این واقعیت که در عشق زمینی وصال، عشق رو دفن می کنه.

اما در عشق آسمونی اینطور نیس هر چه به معشوق نزدیکتر می شی عشق بیشتر میشه و شیرین تر. برا همینه که می گن وقت نماز تیر رو از پای آقا امیر المؤمنین علیه السلام در میارن و ایشون متوجه نمیشن. اینقدر به معشوقش توجه داره که متوجه چیز دیگه ای نمیشه. مشغول عشقبازی با معشوقه. چه چیزی از عشقبازی با معشوق شیرین تر؟

یا مثلا در حالات شهید سید مجتبی نواب صفوی نقل می کنن که تو بیابون مشغول نماز بود که سگ بهش حمله می کنه و پاشو گاز می گیره ایشون متوجه نمیشن و هیچ حرکتی نمی کنن.

/ 3 نظر / 21 بازدید
آموزش آنلاين رايگان

داشتم سايت هاي آموزشي رو سرچ مي کردم يک سايت آموزش آنلاين پيدا کردم که به نظرم جذاب اومد. توش کلي دوره هاي رايگان بود.لينکشو براتون گذاشتم. http://cetkaacademy.ir/ آموزش آنلاين رايگان

ساخت فروشگاه رايگان

دوست عزيز شما ميتونيد بصورت رايگان فروشگاه اينترنتي راه اندازي کنيد يا سايت حرفه اي رايگان راه اندازي کنيد. وارد سايت بيزنا شويد و در 1 دقيقه فروشگاه بسازيد و سامانه پيامک رايگان هم هديه بگيريد http://www.bizna.ir/